O firmie OPAKOMET

Producent opakowań z tektury falistej

Firma OPAKOMET spółka jawna w Lęborku działając na rynku opakowań od 1993 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą opakowań z tektury falistej.

Opakomet na pierwszym miejscu stawia na dbałość o jakość wyrobu i bieżące, szybkie reagowanie na oczekiwania najważniejszej osoby w naszej firmie jaką jest Klient. Realizacja tych założeń jest podstawą funkcjonowania firmy i jej pomyślnego rozwoju. Wszystkie planowane przedsięwzięcia, zarówno inwestycyjne jak organizacyjne, są podporządkowane osiągnięciu tego celu.

Sprawna i kompetentna obsługa zamówień jest podstawą naszej wiarygodności u Odbiorców. Kompetentna i odpowiedzialna załoga stanowi spójny zespół, który w swoich działaniach prezentują priorytet zrozumienia i zaspokojenia wszystkich potrzeb oraz oczekiwań Klienta.

Cała załoga firmy, w trakcie codziennego wykonywania obowiązków, postępuje zgodnie z zasadą ciągłego samodoskonalenia, które wspierane okresowymi szkoleniami korzystnie wpływa na realizację zasady odpowiedzialności za jakość wyrobu.

Firma przeznacza co roku znaczne środki finansowe na unowocześnianie parku maszynowego oraz infrastruktury. Wszystkie inwestycje są podyktowane dążeniem do zastosowania najlepszych funkcjonujących rozwiązań wynikających z trendów rynkowych i wypracowania dobrej renomy wśród producentów branży opakowań z tektury falistej.


opakowania kartonowe tektura boxmaker katalog fefco fefco 0201 fefco 0203 fefco 0410 sztancowanie klapowe fasonowe nadruki wykrojniki drukowanie fleksografia